Propan-Butan

Gaz Propan-Butan

Dlaczego Propan-Butan !

Gaz butlowy, w sektorze gazu płynnego stanowi znaczną częścią rynku krajowego. Wśród indywidulanych klientów cieszy się ogromnym uznaniem ze względu na swoją praktyczność i uniwersalnością. Butle mają zastosowanie w różnych sytuacjach: od domowych, piknikowych, czy ogrzewania domu.
JURA GAZ dostarcza gaz w butlach sporej części gospodarstw domowych dla potrzeb polskich Gospodyń do przyrządzania posiłków na różnych urządzeniach zasilanych gazem z butli 11kg zawierających najlepszą mieszankę propan-butan lub sam propan.
Z naszych stałych dostaw korzystają również przedsiębiorstwa prowadzące tzw. punkty wymiany butli z gazem oraz firmy pracujące przy pomocy wózków widłowych. Jest to powszechny sposób na obniżenie kosztów eksploatacji. Zaletą takiego zastosowania jest nieprzerwana ciągłość pracy sprzętu, brak przestoju w ładowaniu akumulatorów w porównaniu z szybkim załadunkiem nowej butli, który trwa chwilę i jest bardzo prosty w obsłudze. Gwarantując bezzwłoczne i stałe dostawy gazu, oferujemy dwa rodzaje butli gazowej o pojemności 11 i 33 kg.
Oferujemy:
10 kg propan
11 kg propan-butan
11 kg autogaz (butla syfonowa) - gaz do wózków widłowych
30 kg propan
33 kg propan-butan

* Nasze butle przechodzą wszelkie procedury bezpieczeństwa spełniając warunki najlepszej jakości. W ostatecznej fazie produkcji każda pojedyncza butla jest plombowana i certyfikowana.
W naszej szerokiej ofercie proponujemy również wygodne i lekkie butle turystyczne o pojemności 2 kg i 3 kg, idealne na wyjazdy w plener oraz butle 10 kg z propanem najlepsze do grilli gazowych i parasoli grzewczych.

Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji nasze butle z gazem można kupić w nawet do 100km od siedziby naszej firmy, także bez wychodzenia z domu korzystając z dostawy na telefon.

 

  • Adres: Żarki,  Malinowskiego 6
  • Tel: 507 633 727
  • Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Offcanvas Menu